+386 (0)2 52 13 650 info@pgz.si

PO - PE: 8.00 - 14.00

SEARCH BOX

ODBORI PGZ

Člani Pomurske gospodarske zbornice aktivno delujejo in so povezani pod okriljem štirih odborov.

ODBOR ZA RAZVOJ, INOVACIJE IN KONKURENČNOST PODJETIJ

# IME IN PRIIMEK PODJETJE
1 Matjaž Pavlinjek predsednik ROTO Pavlinjek d.o.o.
2 Rudolf Šadl ARCONT d.d.
3 Jožef Hozjan ELEKTROMATERIAL Lendava d.d.
4 Branko Šeruga ELRAD ELECTRONICS d.o.o.
5 Leon Mihalič GALEX d.o.o.
6 Simon Törnar NAFTA-STROJNA d.o.o.
7 dr. Milan Svetec PORA GORNJA RADGONA
8 Boris Sapač POMGRAD d.d.
9 Daniel Copot ITC
10 Jure Lukač GEA VIPOLL d.o.o.
11 Tjaša Zupančič Hartner VARIS LENDAVA d.o.o.
12 Mitja Bensa ARTEX d.o.o.
13 Miha Horvat DUKIN d.o.o.
14 Tadej Ružič MEDICOP d.o.o.
15 Andrej Šarkanj LIMEC SOLUTION d.o.o.

ODBOR ZA RAZVOJ ČLOVEŠKIH VIROV

# IME IN PRIIMEK PODJETJE
1 Alenka Samec predsednica POMGRAD d.d.
2 mag. Metka Svetec Šooš ARCONT d.d.
3 Ana Kapun PANVITA d.d.
4 Blaž Gerenčer SISTEMORG, BLAŽ GERENČER s.p.
5 Breda Antalič AVTOBUSNI PROMET MURSKA SOBOTA d.d.
6 Stanislava Perčič ZRSZ, OS MURSKA SOBOTA
7 Mirjana Šonaja Pihlar MURALES d.d.
8 Andrej Benko TKO d.o.o.
9 Matej Furlan VARIS LENDAVA d.o.o.
10 Katja Logar ROTO d.o.o.
11 Alojz Sraka LU MS, IZOBRAŽEVALNO SREDIŠČE
12 Jernej Kuzmič MUREXIN d.o.o.
13 Romana Terplan Golob REFLEX d.o.o.
14 Brigita Kočar Senekovič RADGONSKE GORICE d.o.o.
15 Simona Kovač ELRAD INTERNATIONAL d.o.o.
16 Tjaša Makoter Frumen FARMTECH d.o.o.
17 Katarina Kranjec SAVA TURIZEM d.d. PE ZDRAVILIŠČE RADENCI
18 Simona Baša Breznik XAL SVETILA d.o.o.
19 Evelina Kotnik Perko RADENSKA d.o.o.
20 Simona Tancer Pišek BLISK MONTAŽA d.d.
21 Janez Rajh INTESA RD d.o.o.
22 Urška Fodor VIRS d.o.o.
23 Katja Krančič MEDICOP d.o.o.

E-ODBOR IZVAJALCEV RAČUNOVODSKIH STORITEV

# IME IN PRIIMEK PODJETJE
1 Ivica Močnik predsednica SUN Gornja Radgona d.o.o.
2 Anica Horvat FIRST Murska Sobota d.o.o.
3 Ivan Denša DENING d.o.o.
4 Lilijana Benko DLD d.o.o.
5 Marjan Marič MARJAN MARIČ s.p.
6 Slava Šteiner SLAVA ŠTEINER s.p.
7 Tomaž Ščančar KONTO d.o.o.
8 Rajko Balantič S.R.P. d.o.o.
9 Darinka Štuhec DA-MI DARINKA ŠTUHEC s.p.
10 Marina Cigut CEROP d.o.o.
11 Tanja Rožman GEA VIPOLL d.o.o.
12 Mateja Ranca AP MS d.d.
13 Ivanka Šömen SAUBERMACHER KOMUNALA MS d.o.o.
14 Drago Baša NAFTA StrOJNA d.o.o.
15 Tanja Bensa ARTEX d.o.o.
16 Anita Gašpar Malačič SIM RADENCI d.o.o.
17 Janette Ilovična FARMTECH d.o.o.
18 Klaudija Gider XAL SVETILA d.o.o.

ODBOR ZA TURIZEM

# PODJETJE
1 SAVA TURIZEM d.d.
2 POČITEK-UŽITEK d.o.o.
3 KOMUNIKA d.o.o.
4 AVTOBUSNI PROMET d.d.
5 KOMPAS POMURJE d.o.o.
6 KODILA d.o.o.
7 KRESLIN CONSULTING s.p.
8 MARJAN MARIČ s.p.
9 POMURSKI SEJEM d.d.
10 RADGONSKE GORICE d.o.o.
11 PANVITA, VINSKA KLET MAROF d.o.o.
12 SASTELA d.o.o.
13 SEGRAP d.o.o. - BIOTERME MALA NEDELJA
14 ZVEZDA TURIZEM d.o.o.
15 LOVENJAKOV DVOR-RGT d.o.o.
16 RAZVOJNI CENTER MURSKA SOBOTA
17 PRLEŠKA RAZVOJNA AGENCIJA
18 PANONSKA VAS d.o.o.
19 OCEAN ORCHIDS d.o.o.
20 STOLP VINARIUM LENDAVA