+386 (0)2 52 13 650 info@pgz.si

PO - PE: 8.00 - 14.00

SEARCH BOX

ODBORI PGZ

Člani Pomurske gospodarske zbornice aktivno delujejo in so povezani pod okriljem štirih odborov.

ODBOR ZA RAZVOJ, INOVACIJE IN KONKURENČNOST PODJETIJ

# IME IN PRIIMEK PODJETJE
1 Matjaž Pavlinjek predsednik ROTO Pavlinjek d.o.o.
2 Rudolf Šadl ARCONT d.d.
3 Jožef Hozjan ELEKTROMATERIAL Lendava d.d.
4 Branko Šeruga ELRAD ELECTRONICS d.o.o.
5 Leon Mihalič GALEX d.o.o.
6 Simon Törnar NAFTA-STROJNA d.o.o.
7 dr. Milan Svetec PORA GORNJA RADGONA
8 Boris Sapač POMGRAD d.d.
9 Daniel Copot ITC
10 dr. Tjaša Zupančič Hartner VARIS LENDAVA d.o.o.
11 Mitja Bensa ARTEX d.o.o.
12 Miha Horvat DUKIN d.o.o.
13 Tadej Ružič MEDICOP d.o.o.
14 Andrej Šarkanj LIMEC SOLUTION d.o.o.

ODBOR ZA RAZVOJ ČLOVEŠKIH VIROV

# IME IN PRIIMEK PODJETJE
1 Alenka Samec predsednica MEDICOP d.o.o.
2 mag. Metka Svetec Šooš ARCONT d.d.
3 Ana Kapun PANVITA d.o.o.
4 Breda Antalič AVTOBUSNI PROMET MURSKA SOBOTA d.d.
5 Stanislava Perčič ZRSZ, OS MURSKA SOBOTA
6 Mirjana Šonaja Pihlar MURALES d.d.
7 Andrej Benko TKO d.o.o.
8 Matej Furlan VARIS LENDAVA d.o.o.
9 Katja Logar POMURSKE MLEKARNE d.d.
10 Alojz Sraka LU MS, IZOBRAŽEVALNO SREDIŠČE
11 Jernej Kuzmič MUREXIN d.o.o.
12 Romana Terplan Golob REFLEX d.o.o.
13 Katja Kovič RADGONSKE GORICE d.o.o.
14 Simona Kovač ELRAD INTERNATIONAL d.o.o.
15 Tjaša Makoter Frumen FARMTECH d.o.o.
16 Igor Škrinjar SAVA TURIZEM d.d. PE ZDRAVILIŠČE RADENCI
17 Simona Baša Breznik XAL SVETILA d.o.o.
18 Evelina Kotnik Perko RADENSKA d.o.o.
19 Simona Tancer Pišek BLISK MONTAŽA d.d.
20 Janez Rajh INTESA RD d.o.o.
21 Urška Fodor VIRS d.o.o.
22 Matej Turk POMGRAD d.d.
23 Senta Kalamar VIPOLL d.o.o.
24 Domen Češarek ROTO d.o.o.
25 Martina Horvat DAIHEN VARSTROJ d.d.

ODBOR IZVAJALCEV RAČUNOVODSKIH STORITEV

# IME IN PRIIMEK PODJETJE
1 Rajko Balantič predsednik S.R.P. d.o.o.
2 Anica Horvat FIRST Murska Sobota d.o.o.
3 Ivan Denša DENING d.o.o.
4 Marjan Marič MARJAN MARIČ s.p.
5 Slava Šteiner SLAVA ŠTEINER s.p.
6 Tomaž Ščančar KONTO d.o.o.
7 Darinka Štuhec DA-MI DARINKA ŠTUHEC s.p.
8 Tadej Jerebic CEROP d.o.o.
9 Tanja Rožman VIPOLL d.o.o.
10 Mateja Ranca AP MS d.d.
11 Drago Baša NAFTA STROJNA d.o.o.
12 Tanja Bensa ARTEX d.o.o.
13 Darja Saletinger SIM RADENCI d.o.o.
14 Janette Ilovična FARMTECH d.o.o.
15 Sonja Brandšteter SUN Gornja Radgona d.o.o.
16 Tanja Vinkovič Paradajz d.o.o.

ODBOR ZA TURIZEM

(predsednik Metod GRAH)

# PODJETJE
1 SAVA TURIZEM d.d.
2 POČITEK-UŽITEK d.o.o.
3 KOMUNIKA d.o.o.
4 AVTOBUSNI PROMET d.d.
5 KOMPAS POMURJE d.o.o.
6 KODILA d.o.o.
7 KRESLIN CONSULTING s.p.
8 MARJAN MARIČ s.p.
9 POMURSKI SEJEM d.d.
10 RADGONSKE GORICE d.o.o.
11 PANVITA, VINSKA KLET MAROF d.o.o.
12 SASTELA d.o.o.
13 SEGRAP d.o.o. - BIOTERME MALA NEDELJA
14 ZVEZDA TURIZEM d.o.o.
15 LOVENJAKOV DVOR-RGT d.o.o.
16 RAZVOJNI CENTER MURSKA SOBOTA
17 PRLEŠKA RAZVOJNA AGENCIJA
18 PANONSKA VAS d.o.o.
19 OCEAN ORCHIDS d.o.o.
20 STOLP VINARIUM LENDAVA

ODBOR ZA GEOTERMIJO

(predsednik Roman FERENČAK)

# PODJETJE
1 Sava Turizem d.d.
2 Počitek-Užitek d.o.o.
3 Segrap d.o.o. - Bioterme Mala Nedelja
4 Terme Banovci d.o.o.
5 Paradajz d.o.o.
6 Ocean Orchids d.o.o.